Nowa strona 1

ZAOPATRZENIE SUROWCOWE HUTNICTWA I ODLEWNICTWA

05-822 Milanówek
ul. Przeskok 6

tel./fax: +48 22 / 758 01 77
tel.: +48 22 / 724 89 03
+48 22 / 724 05 55

e-mail: artex2@pro.onet.pl

www.artex2.pl

 

Nowa strona 1

ZAOPATRZENIE SUROWCOWE
HUTNICTWA I ODLEWNICTWA

WSZĘDZIE BLISKO, ZAWSZE SZYBKO

Firma nasza w sektorze dostaw dla przemysłu produkcji metali (surowce dla hutnictwa i odlewnictwa) funkcjonuje już od 1990 r., obejmując swym obszarem działania całą Polskę. Podstawową cechą naszej działalności jest rzetelność, terminowość i elastyczność działania, co pozwala dostosować się nam do systematycznie rosnących wymagań naszych klientów.

Nasze spektrum działania to:

zaopatrzenie surowcowe w zakresie podstawowych żelazostopów masowych

zaopatrzenie w żelazostopy szlachetne

obrót wtórny metali nieżelaznych

skup wybranego asortymentu złomowego:

stal stopowa Cr-Ni
złom magnetyczny (Alnico)
złom tytanu kawałkowy
stale narzędziowe
spieki (węgliki wolframowe i kobaltowe)

Dzięki rozwiniętej od wielu lat współpracy z liczącymi się producentami i dostawcami żelazostopów i metali, w krótkim terminie realizujemy zamówienia na surowce krajowe i importowane, zarówno typowe jak i o szczególnych wymaganiach dotyczących zarówno składu chemicznego jak i granulacji oraz opakowania.

Własne mini laboratorium wyposażone w najnowszy sprzęt, m.in. spektrometr rentgenowski firmy METOREX, umożliwia wykonywanie badań i weryfikacji zgodnie z obowiązującymi standardami jakościowymi.

W celu zapewnienia dostarczenia naszym klientom pełnej satysfakcji ze współpracy z naszą firmą posiadamy własną bazę transportowo-magazynową, wyposażoną w: silosy, kruszarki, przesiewacze, urządzenia do ładowania big-bagów oraz ciągniki, naczepy, dźwigi, ładowarki, wózki widłowe, kruszarki.
 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

 

 

 

 

ARTEX II na mapie Polski

Naciśnij,
aby powiększyć mapę